MAPKA

To nazwa naszego sklepu i jednocześnie hasło Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego Oddział Świętokrzyski, której założyciele postanowili wspólnie wspierać rozwój produktów regionalnych i lokalnych, promować swoje produkty i region świętokrzyski-też „Silny z natury”. 

Pod koniec 2013 roku połączyliśmy swoje siły i powołaliśmy izbę gospodarczą - organizację samorządu gospodarczego, reprezentującą interesy zrzeszonych w niej przedsiębiorców. Łączy nas tradycja, wspólne działanie i pasja do dobrego smaku.
16 lipca 2020 roku w Kielcach przy ulicy Nowy Świat 20 z naszej inicjatywy został uruchomiony sklep z tradycyjną, regionalną i ekologiczną żywnością. Tu kupicie produkty naszych członków, a także producentów z innych regionów zrzeszonych w ogólnopolskiej Izbie Produktu Regionalnego i Lokalnego.
Zapraszamy Państwa na zakupy w naszym sklepie.

 Tabelka 1

Tabelka 2

 

Polskie Kulinaria 2023

 

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego Oddział Świętokrzyski realizatorem operacji:
Konferencja pt. „ Produkty lokalne i tradycyjne wysokiej jakości szansą na rozwój przedsiębiorczości inspirowanej dziedzictwem kulturowym” w ramach konkursu nr 7/2023 dla Partnerów KSOW dnia 2 -3 września 2023 roku, w Buskim Samorządowym Centrum Kultury/ Busko-Zdrój.

 

Plakat A4 2023 2 
 

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego Oddział Świętokrzyski realizatorem operacji:
Konferencja pt. „ Nowe możliwości rozwoju branż produktów regionalnych i lokalnych w oparciu o „Plan Strategiczny dla WPR na lata 2023-2027” w ramach konkursu nr 6/2022 dla Partnerów KSOW dnia 2 września 2022 roku, godz. 17.00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury/ Busko-Zdrój.

 

loga
 
Polskie Kulinaria 2022
 
Polskie Kulinaria 2021

Kontakt

Zadzwoń do nas
+48 606-464-932

Napisz do nas
biuro@izbaprodukturegionalnego.org.pl

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego Oddział Świętokrzyski

Silni z Natury