Stoisko wystawiennicze przygotowało stowarzyszenie „Sandomierski Szlak Jabłkowy”, prezentując produkty lokalne i częstując gości wyśmienitymi sokami owocowo-warzywnymi.

Festiwal sławi polskie naturalne produkty, rodzimą kuchnię, tradycje i to co na naszych stołach najlepsze. Sandomierz od dłuższego czasu kojarzy się z dobrym jedzeniem, winem i owocami, a niezaprzeczalne walory turystyczne ściągają tu całe rodziny. Na sandomierskim Rynku było sporo atrakcji zarówno dla zwiedzających jak i wystawców - pokazy, degustacje, animacje oraz Festiwalowa Kawiarenka w której to odbywały się spotkania i prezentacje gości specjalnych. Przez dwa dni Festiwalu był Maciej Orłoś – znany i lubiany prezenter, który podjął się spinania słowem wydarzeń Festiwalowych.

Nową atrakcją była I Edycja KONKURSU „Laur dobrego smaku – Sandomierskie 2019”” na najlepszy regionalny produkt żywnościowy.

Plakat A4 na spad nowe ostatnia wersja 1

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego Oddział Świętokrzyski realizatorem operacji:
Konferencja pt. „ Nowe możliwości rozwoju branż produktów regionalnych i lokalnych w oparciu o „Plan Strategiczny dla WPR na lata 2023-2027” w ramach konkursu nr 6/2022 dla Partnerów KSOW dnia 2 września 2022 roku, godz. 17.00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury/ Busko-Zdrój.

loga

Zadzwoń do nas