W piątek, 23 listopada, odbyła się Konferencja promocyjno-informacyjna na temat, realizowanego przez nas projektu. Ideę projektu pod nazwą "PIPRIL OŚ dla świętokrzyskich MSP" przedstawił nasz ekspert, Mariusz Detko. Po konferencji miało miejsce posiedzenie Rady Oddziału i Zarządu, na którym podsumowano dotychczasową działalność PI oraz podjęto uchwałę o wpisaniu do stowarzyszenia firmy "Sad Sandomierski".

Plakat A4 na spad nowe ostatnia wersja 1

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego Oddział Świętokrzyski realizatorem operacji:
Konferencja pt. „ Nowe możliwości rozwoju branż produktów regionalnych i lokalnych w oparciu o „Plan Strategiczny dla WPR na lata 2023-2027” w ramach konkursu nr 6/2022 dla Partnerów KSOW dnia 2 września 2022 roku, godz. 17.00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury/ Busko-Zdrój.

loga

Zadzwoń do nas