16 września 2018 r braliśmy udział w Dożynkach Wojewódzkich, które odbyły się we Włoszczowie. Nasze stoisko odwiedzili: Adam Jarubas, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Starosta Włoszczowski Jerzy Suliga i Ryszard Ciźla, Prezes Świętokrzyskiej Izby Rolniczej.

Na naszym stoisku uczestnicy dożynek mogli skosztować produktów regionalnych przygotowanych przez  członków Oddziału Świętokrzyskiego Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Tradycyjnego. Swoje przetwory wykonane z owoców i warzyw z ekologicznej hodowli oferowało także  gospodarstwo z Daleszyc, które jako jedyne w województwie może prowadzić u siebie sprzedaż detaliczną.

W trakcie dożynek można było kupić owoce, warzywa i nabiał prosto od producentów ze wszystkich powiatów województwa świętokrzyskiego.

 
 

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego Oddział Świętokrzyski realizatorem operacji:
Konferencja pt. „ Nowe możliwości rozwoju branż produktów regionalnych i lokalnych w oparciu o „Plan Strategiczny dla WPR na lata 2023-2027” w ramach konkursu nr 6/2022 dla Partnerów KSOW dnia 2 września 2022 roku, godz. 17.00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury/ Busko-Zdrój.

 

loga
 
Polskie Kulinaria 2022
 
Polskie Kulinaria 2021

Kontakt

Zadzwoń do nas
+48 606-464-932

Napisz do nas
biuro@izbaprodukturegionalnego.org.pl

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego Oddział Świętokrzyski

Silni z Natury